В ЄС нагадали, що чекають від України створення антикорупційного суду

  Мінгареллі закликав до прозорого та незалежного процесу створення антикорупційного судового органу та відбору спеціалізованих суддів
  Позиція Європейського Союзу щодо потреби боротьби з корупцією в Україні є незмінною. Про це заявив голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі на зустрічі з депутатами і представниками громадянського суспільства, йдеться на сторінці представництва у Facebook. Посол запевнив, що у позиції ЄС стосовно боротьби проти корупції, яку слід
  • 17 Липня, 20:58
  • Розсилка
  <p>Голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі</p>
<p>Фото: Главком&nbsp;</p>

  Голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі

  Фото: Главком 

  Мінгареллі закликав до прозорого та незалежного процесу створення антикорупційного судового органу та відбору спеціалізованих суддів

  Позиція Європейського Союзу щодо потреби боротьби з корупцією в Україні є незмінною.

  Про це заявив голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі на зустрічі з депутатами і представниками громадянського суспільства, йдеться на сторінці представництва у Facebook.

  Посол запевнив, що у позиції ЄС стосовно боротьби проти корупції, яку слід пришвидшити та інтенсифікувати, не відбулося жодних змін.

  «ЄС уважно слідкував за процесом створення належних судових інструментів для розгляду корупційних правопорушень, відповідно до закону України про судоустрій та статус суддів, що його ухвалили минулого року. Ми й далі наголошуємо на потребі створення незалежного, ефективного судового органу з необхідними повноваженнями та необхідними ресурсами для боротьби проти корупції» - заявив Мінгареллі.

  Він закликав до прозорого та незалежного процесу створення антикорупційного судового органу та відбору спеціалізованих суддів.

  На початку вересня відбудеться круглий стіл щодо наступних кроків у створенні належних інституцій, націлених на притягнення корупціонерів до відповідальності.

  Читайте також статтю: Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі:
  Санкції змусять Росію вийти з Луганської і Донецької областей

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ