В Європі зростає кількість підлітків, які страждають на ожиріння

  Кожен третій підліток в Європі має надлишкову масу тіла
  Звіт Всесвітньої організації охорони здоров'я, оприлюднений 17 травня в  Португалії, вказує на зростання числа підлітків, що страждають на ожиріння у багатьох країнах Європи. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України. «Незважаючи на постійні зусилля у боротьбі з проблемою дитячого ожиріння, за даними оцінок,
  • 18 Травня, 00:26
  • Розсилка
  <p>Діти із зайвою вагою</p>

  Діти із зайвою вагою

  Кожен третій підліток в Європі має надлишкову масу тіла

  Звіт Всесвітньої організації охорони здоров'я, оприлюднений 17 травня в  Португалії, вказує на зростання числа підлітків, що страждають на ожиріння у багатьох країнах Європи.

  Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

  «Незважаючи на постійні зусилля у боротьбі з проблемою дитячого ожиріння, за даними оцінок, кожен третій підліток в Європі, як і раніше, має надлишкову масу тіла або страждає на ожиріння. При цьому найвищі показники відзначаються в країнах Південної Європи і Середземномор'я. Особливе занепокоєння викликає той факт, що епідемія зростає в країнах Східної Європи, де показники традиційно були нижчими», - сказала доктор Сюзанна Якаб, директор Європейського регіонального бюро ВООЗ.

  Вона додала, що для припинення зростання дитячого ожиріння необхідно впроваджувати масштабні нормативно-правові заходи.

  «Більшість молодих людей не «переростуть» ожиріння: близько 80% підлітків, у яких розвивається ожиріння, матимуть проблеми з вагою і в дорослому віці», - додає доктор Джоа Бреда.

  Як повідомляв «Главком», за підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров'я, Литву визнано світовим лідером споживання алкоголю.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ