В Каїрі підірвалися поліцейські, один загинув

  Відповідальність за вибух на себе поки ніхто не взяв.
  Один поліцейський загинув і ще четверо отримали поранення внаслідок вибуху саморобного придорожнього фугасу в передмісті Каїра. Про це із посиланням на заяву МВС Єгипту повідомляє Reuters. «Під час проїзду сьогодні уночі автомобіля Центральної служби безпеки, що транспортував групу офіцерів та призовників, спрацював саморобний вибуховий
  • 18 Червня, 10:09
  • Розсилка

  Відповідальність за вибух на себе поки ніхто не взяв.

  Один поліцейський загинув і ще четверо отримали поранення внаслідок вибуху саморобного придорожнього фугасу в передмісті Каїра.

  Про це із посиланням на заяву МВС Єгипту повідомляє Reuters.

  «Під час проїзду сьогодні уночі автомобіля Центральної служби безпеки, що транспортував групу офіцерів та призовників, спрацював саморобний вибуховий пристрій, встановлений на узбіччі. Це призвело до загибелі лейтенанта Алі Абделькаліка й поранення чотирьох інших: одного офіцера й трьох призовників, які були доправлені до лікарні», - зазначили у МВС.

  Попередні дані свідчать, що вибуховий пристрій був приведений у дію дистанційно, найвірогідніше, із застосуванням мобільного телефону. «Спільна робоча група, до якої увійшли представники семи поліцейських підрозділів опитують мешканців квартир із виходом до місця інциденту у намаганні виявити та арештувати злочинців», - додали у міністерстві.

  Відповідальність за вибух на себе поки ніхто не взяв.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ