В Мінінфраструктури розповіли, коли «Укрзалізниця» підвищить тарифи

  Тарифи на пасажирські перевезення будуть підвищуватися разом з покращенням послуг «Укрзалізниці»
  Підвищення тарифів на послуги «Укрзалізниці» у 2017 відбудеться тільки після втілення реформ. Про це заявив голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє прес-служба відомства. «Позиція Міністерства дуже проста — будь-яке підвищення тарифів повинно бути обґрунтованим і здійснюватися тільки після того, як
  • 1 Грудня, 2016, 01:59
  • Розсилка

  Тарифи на пасажирські перевезення будуть підвищуватися разом з покращенням послуг «Укрзалізниці»

  Підвищення тарифів на послуги «Укрзалізниці» у 2017 відбудеться тільки після втілення реформ.

  Про це заявив голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє прес-служба відомства.

  «Позиція Міністерства дуже проста — будь-яке підвищення тарифів повинно бути обґрунтованим і здійснюватися тільки після того, як Укрзалізниця покаже ефективність антикорупційних заходів, втілення реформ, пояснить структуру тарифів», — заявив Омелян.

  За його словами, тарифи на пасажирські перевезення будуть підвищуватися разом з покращенням послуг «Укрзалізниці».

  «Я хочу, щоб українська монополія надавала якісний продукт, і за це отримувала більше грошей, а не просто піднімала тарифи», — додав міністр.

  Нагадаємо, публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця» оприлюднила інфографіку, в якій показано, як зміниться вартість квитків після індексації тарифів у 2017 році.

  Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» планує наступного року підвищити залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25%, а на проїзд у пасажирських поїздах – на 35%. 

  Нагадаємо, з 30 квітня поточного року «Укрзалізниця» підвищила тариф на вантажні перевезення залізничним транспортом на 15%. При цьому «Укрзалізниця» планувала 2016 року підвищити тариф на перевезення вантажів на 30% у два етапи: з 1 січня 2016 року на 15% і з 1 липня – ще на 15%. У відповідь на цю ініціативу найбільші промислові підприємства металургійної, цементної та хімічної промисловості звернулися до українського уряду з проханням не допустити додаткового підвищення тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом і підтримали ініціативу про введення мораторію на підвищення залізничних тарифів на 2016 рік.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ