В МВС нагадали: шуміти в квартирі не можна після десятої вечора, інакше - штраф

  Які штрафи очікують занадто галасливих мешканців? Топ-3 правопорушень у житлових будинках
  У Міністерстві внутрішніх справ назвали найпоширеніші правопорушення, які відбуваються у житлових будинках. Відповідна інфографіка з'явилася в акаунті прес-центру МВС у Twitter. Зазначається, що в країні часто порушують статтю 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка стосується додержання тиші в громадських
  • 14 Грудня, 2017, 10:25
  • Розсилка

  Які штрафи очікують занадто галасливих мешканців? Топ-3 правопорушень у житлових будинках

  У Міністерстві внутрішніх справ назвали найпоширеніші правопорушення, які відбуваються у житлових будинках.

  Відповідна інфографіка з'явилася в акаунті прес-центру МВС у Twitter.

  Зазначається, що в країні часто порушують статтю 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка стосується додержання тиші в громадських місцях. У Міністерстві нагадали, що шуміти у будинках забороняється з 10-ої години ночі до 8-ої ранку. 


  im-mvs

  Тим часом ремонт можна робити з 8 восьмої ранку до дев'ятої години вечора. У разі невиконання цих вимог людину можуть оштрафувати на 510 гривень.

  Українці також інколи нехтують статтею 178 щодо розпивання алкоголю у заборонених місцях або появи у громадських місцях у нетверезому стані. В МВС нагадали, що до громадських місць також відносяться під'їзди, держустанови, підземні переходи, стадіони та інше. На порушників цієї вимоги очікує штраф 85 гривень.

  Третьою правоохоронці згадали статтю 175-1 щодо куріння у заборонених місцях. Якщо людина палить не у спеціально відведеній для цього зоні, то її можуть оштрафувати на 170 гривень. 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ