В МВС Росії повідомили про загрозу вибуху на Червоній площі в Москві

  Вдень 13 вересня в Москві правоохоронні органи почали отримувати анонімні дзвінки про загрози вибуху на вокзалах і в великих торгових центрах
  Правоохоронні органи Москви отримали сигнал про загрозу вибуху на Червоній площі, передає «Інтерфакс» з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією. «У числі анонімних дзвінків, що надходять в московські органи правопорядку, був дзвінок про загрозу вибуху на Червоній площі», - сказало джерело. За його словами, дана
  • 13 Вересня, 2017, 18:04
  • Розсилка

  Вдень 13 вересня в Москві правоохоронні органи почали отримувати анонімні дзвінки про загрози вибуху на вокзалах і в великих торгових центрах

  Правоохоронні органи Москви отримали сигнал про загрозу вибуху на Червоній площі, передає «Інтерфакс» з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

  «У числі анонімних дзвінків, що надходять в московські органи правопорядку, був дзвінок про загрозу вибуху на Червоній площі», - сказало джерело.

  За його словами, дана інформація в даний час перевіряється.

  Як повідомляє агентство новин «Москва» з посиланням на джерело в правоохоронних органах, в поліцію також надійшло повідомлення про загрозу вибуху в ГУМі. В даний час дані перевіряються.

  Вдень 13 вересня в Москві правоохоронні органи почали отримувати анонімні дзвінки про загрози вибуху на вокзалах і в великих торгових центрах.

  У російських містах ще з 10 вересня в екстрені служби стали надходити повідомлення про закладені вибухові пристрої. Однак жодне з повідомлень не підтвердилось.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ