В Одесі скасували концерт репера Басти, який раніше виступав у Криму

  Адміністрація клубу Ibiza принесла свої вибачення
  Адміністрація клубу Ibiza в Одесі повідомила про скасування концерту репера Басти, який раніше виступав у Криму. Про це сказано у відповідному повідомленні клубу в мережі Facebook. «Концерт Басти не відбудуться. Повернення заздалегідь куплених квитків здійснюється в місцях їх придбання. Приносимо свої вибачення за надані незручності»,
  • 18 Червня, 17:28
  • Розсилка
  Репер Баста
  Репер Баста

  Адміністрація клубу Ibiza принесла свої вибачення

  Адміністрація клубу Ibiza в Одесі повідомила про скасування концерту репера Басти, який раніше виступав у Криму. Про це сказано у відповідному повідомленні клубу в мережі Facebook.

  «Концерт Басти не відбудуться. Повернення заздалегідь куплених квитків здійснюється в місцях їх придбання. Приносимо свої вибачення за надані незручності», - сказано в ньому.

  У повідомленні нічого не сказано про причини скасування концерту, проте раніше активісти погрожували зірвати концерт репера в Одесі.

  Нагадаємо, одеський активіст Сергій Стерненко опублікував список співаків, які дозволяли собі «загравати» з Росією, а також виступали в Криму. За словами Сергія, в разі, якщо організатори не скасують концерти, біля концертних майданчиків будуть збирати людей і проводити акції протесту. Зокрема, це стосувалося Басти, Мота, груп «Гриби», «Врємя і Стєкло».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ