Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В окупованому Криму стався новий хімічний викид

  • Розсилка
  В окупованому Криму стався новий хімічний викид

  На півночі Криму знову зафіксували перевищення шкідливих речовин в повітрі

  На півночі окупованого Криму знову зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин в повітрі.

  Про це заявила так звана глава регіонального управління «Роспотребнадзора» Наталія Пеньковська, повідомляють російські ЗМІ.

  Зазначається, що перевищено допустиму концентрацію по хлористому водню і сірчистому ангідриду.

  «Ми зареєстрували перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню і сірчистому ангідриду. Цифри перевищують фоновий рівень. Перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню у нас зареєстровано в селі Перекоп, це найближча точка до кислотонакопичувача. Перевищення середньодобової концентрації відзначаються в дев'ять разів», - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за результатами лабораторних досліджень у Херсонській області перевищення рівня хімічних речовин у повітрі та ґрунті не виявлено.

  Окрім того, у Херсонській області поблизу адміністративної межі з окупованим Росією Кримом працюють три бригади лікарів. Також на кордоні з тимчасово окупованим РФ Кримом працює пересувна моніторингова лабораторія, котра кожні 20 хвилин відбирає проби повітря.

  У ніч на 24 серпня в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де розташований завод «Титан», стався викид невідомої отруйної речовини. Хімічне забруднення через викиди заводу «Титан» було зафіксовано також на Херсонщині.

  Згодом кримський «Титан» призупинив свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

  6 вересня Херсонська ОДА вирішила евакуювати дітей з населених пунктів Каланчацького та Чаплинського районів, які розташовані в зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу «Титан», а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ