В Росії у військовій частині загорівся склад з боєприпасами

  Загоряння сталося у населеному пункті Халіно у військовій частині №45119
  На території військової частини в Курській області загорівся склад з боєприпасами. Про це повідомило російське агентство ТАСС з посиланням на регіональне управління МНС і джерела в екстрених службах. «За попередньою інформацією, горить склад з боєприпасами», - повідомило джерело. Жителів попередили про те, що не можна підходити до
  • 21 Квiтня, 2017, 20:31
  • Розсилка

  Загоряння сталося у населеному пункті Халіно у військовій частині №45119

  На території військової частини в Курській області загорівся склад з боєприпасами.

  Про це повідомило російське агентство ТАСС з посиланням на регіональне управління МНС і джерела в екстрених службах.

  «За попередньою інформацією, горить склад з боєприпасами», - повідомило джерело. Жителів попередили про те, що не можна підходити до вікон і виходити на балкони.

  За даними МНС РФ, загоряння сталося у населеному пункті Халіно у військовій частині №45119. За попередніми даними, постраждалих немає.

  На місці події працюють пожежно-рятувальні підрозділи. Гасіння проводиться за підвищеним, другим номером складності.

  Раніше в Міністерстві оборони Російської Федерації з'явилося повідомлення, що за московським часом в 14 годин і тридцять хвилин черговою зміною було помічено, що в підземному складі стрілецьких бойових припасів, а точніше патронів до стрілецької зброї Західного військового округу поруч з населеним пунктом Халіно, що в Курській області, видніється задимлення. У військовому відомстві поспішили заявити, що цей самий склад боєприпасів має підземний тип, він обвалований і абсолютно оснащений в протипожежному сенсі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ