В Україні тимчасово заборонили популярні ліки від порушень травлення

  Держслужба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонили Панкреатин німецького виробництва
  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та вживання популярного препарату, який використовують при порушенні травлення. Як повідомили у службі, йдеться про Панкреатин німецького виробництва. «Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського препарату Панкреатин, порошок
  • 24 Грудня, 2017, 00:15
  • Розсилка

  Держслужба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонили Панкреатин німецького виробництва

  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та вживання популярного препарату, який використовують при порушенні травлення.

  Як повідомили у службі, йдеться про Панкреатин німецького виробництва.

  «Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського препарату Панкреатин, порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лекаственних коштів, серії 222.621, виробництва біоза Гезельшафт фюр, Ензімтехнологі мбХ, Німеччина», – йдеться у розпорядженні.

  Суб’єктів господарювання, які зберігають, реалізують і застосовують дані лікарські препарати, необхідно терміново перевірити їхню наявність, та при знаходженні препаратів вилучити з продажу і помістити до карантину.

  Як відомо, Панкреатин найчастіше призначається при порушенні звичного раціону або надмірному вживанні «важкої» їжі.

  Препарат також вживають при підвищеному газоутворенню, тяжкості і диспепсичних явищах, викликаних порушенням дієтичного режиму. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ