В Україні в поліклініках можуть з’явитися електронні черги

  Розробляється закон про цифрову стратегію в Україні
  Відкритий Wi-Fi в школах та електронні черги в поліклініках - такі нововведення можуть внести в перелік універсальних цифрових послуг для українців на законодавчому рівні. Про це заявив радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України, виконавчий директор Hi-tech Office Ukraine Андрій Бірюков під час
  • 19 Червня, 08:13
  • Розсилка
  Електронні послуги
  Електронні послуги

  Розробляється закон про цифрову стратегію в Україні

  Відкритий Wi-Fi в школах та електронні черги в поліклініках - такі нововведення можуть внести в перелік універсальних цифрових послуг для українців на законодавчому рівні. Про це заявив радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України, виконавчий директор Hi-tech Office Ukraine Андрій Бірюков під час презентації проекту «Цифровий порядок денний в Україні-2020».

  «Ми хочемо ввести універсальні цифрові послуги в конкретних областях: освіті, медицині та інших сферах. Тобто, приходячи до медичної установи, ви в праві вимагати послугу електронної черги або доступ до якихось електронних реєстрів, наприклад, історій хвороби. Універсальна освітня послуга - це, якщо, наприклад, ви маєте право на вільний доступ до Wi-Fi на певній швидкості, щоб доступ до інтернету був не лише в комп'ютерному класі або кабінеті директора, а був загальнодоступний, також це може бути доступ до якогось цифрового контенту», - пояснив Бірюков.

  Введення переліку універсальних цифрових послуг передбачатиметься новим законом про цифрову стратегію в Україні.

  За словами радника віце-прем'єр-міністра, в цьому законі також буде введена термінологія щодо цифрових технологій.

  Бірюкова повідомив, що орієнтовна дата ухвалення закону - перше півріччя 2018 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ