Вибори президента РФ перенесли на річницю окупації Криму

  Вибори президента РФ пройдуть 18 березня 2018 року
  Держдума РФ прийняла в другому читанні пакет змін до виборчого законодавства, за якими вибори президента перенесуть на 18 березня - річницю анексії Криму. Законопроекти також скасовують відкріпні посвідчення, які правозахисники називали одним з основних способів фальсифікацій на виборах. Пакет законопроектів в березні внесли до Держдуми сенатори
  • 19 Травня, 17:03
  • Розсилка
  Вибори в Росії
  Вибори в Росії

  Вибори президента РФ пройдуть 18 березня 2018 року

  Держдума РФ прийняла в другому читанні пакет змін до виборчого законодавства, за якими вибори президента перенесуть на 18 березня - річницю анексії Криму.

  Законопроекти також скасовують відкріпні посвідчення, які правозахисники називали одним з основних способів фальсифікацій на виборах.

  Пакет законопроектів в березні внесли до Держдуми сенатори Андрій Клішас і Анатолій Широков. Опозиційні фракції підготували кілька десятків поправок, але всі вони були відхилені.

  Згідно з поправками, «якщо неділя, на яку повинні бути призначені вибори президента РФ, збігається з днем, що передує неробочому святковому дню, або це неділя припадає на тиждень, що включає неробочий святковий день, або ця неділя в установленому порядку оголошена робочим днем, вибори призначаються на наступну неділю».

  У 2018 році це буде 18 березня.

  Джерело: ВВС Русская служба

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ