рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Від Вакарчука пішла дружина Вятровича, який у партії Порошенка

  • Розсилка
  Володимир В’ятрович та Ярина Ясиневич - Від Вакарчука пішла дружина Вятровича, який у партії Порошенка
  Володимир В’ятрович та Ярина Ясиневич
  Фото: facebook.com/yaryna.yasynevych

  Ярина Ясиневич зазначила, що у політиці «наші цінності cвободи і відповідальності, певна, якісно відстоюватиме Володимир В’ятрович»

  Дружина директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича Ярина Ясиневич вирішила не йти у депутати за списком «Голосу». Про це вона повідомила у Facebook.

  «Дякую Святослав Вакарчук за довіру і чергове запрошення до співпраці. Спасибі всім, хто мене підтримав у рішенні висуватися і зрозумів рішення знятися. Я це високо ціную і виправдаю довіру, залишаючись активною в громадській сфері», - зазначила Ясиневич.  Вона додала, що у політиці «наші цінності cвободи і відповідальності, певна, якісно відстоюватиме Володимир В’ятрович».

  «Україна повертається додому: до Європи. Це політичний і життєвий вибір не одного покоління борців за незалежність. Тепер - це відповідальність тих, хто розпочав і продовжить зміни, хто побачить нові горизонти після п’яти років реформ і визначить наступні пріоритети. Втім, як їм вдасться у парламенті, залежить також й від кожного з нас. Не маю ілюзій щодо нового складу Верховної Ради, але маю віру в краще майбутнє і готовність багатьох людей для цього віддано працювати», - резюмувала Ясиневич.

  Як повідомлялось, 13 червня директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович приєднався до команди Петра Порошенка і «Європейської Солідарності». Нагадаємо, В’ятрович очолює Український інститут національної пам'яті з березня 2014 року. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ