Відсьогодні набуло чинності скасування печаток для бізнесу

  Відтепер державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах
  Набув чинності закон № 1982 VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями». Про це передає Еспресо.TV. Відтепер обов'язкове використання печаток на документах для юридичних осіб скасовується. Зокрема, до Господарського кодексу
  • 19 Червня, 20:46
  • Розсилка

  Відтепер державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах

  Набув чинності закон № 1982 VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

  Про це передає Еспресо.TV.

  Відтепер обов'язкове використання печаток на документах для юридичних осіб скасовується.

  Зокрема, до Господарського кодексу внесено зміни, згідно з якими, віднині печатка не може бути обов'язковим реквізитом документа, який подається до органу державної влади від імені суб'єкта господарювання.

  При цьому державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах.

  Закон про скасування печаток в Україні також виключив згадки про обов'язкове використання печатки з цілої низки нормативних актів. Відтепер документи вважаються достовірними за умови підпису уповноваженої на це особи.

  За вимагання проставлення печатки на документіі впроваджується адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).

  Верховна Рада України скасувала вимоги щодо обов'язкового використання печаток на документах у березні 2017 року.

  14 квітня президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає скасування вимоги про обов'язкове використання печаток на документах.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ