Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Чауса
![Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Чауса](/img/article/4291/32_main-v1501713789.jpg)
Вища рада правосуддя розглянула скаргу голови Дніпровського районного суду міста Києва
«За результатами розгляду питань порядку денного засідання Третя дисциплінарна палата вирішила:… розглянувши скаргу голови Дніпровського районного суду міста Києва Ластовки Н.Д., відкрити дисциплінарну справу стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Чауса Миколи Олексійовича», – йдеться в повідомленні управління інформації і забезпечення комунікаційної діяльності ВРП за підсумками засідання дисциплінарної палати 2 серпня.
Як повідомляв «Главком», у березні суд Молдови ухвалив продовжити арешт українського судді Миколи Чауса.
21 березня Молдова почала процедуру екстрадиції до України київського судді-корупціонера Миколи Чауса. Водночас глава Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь не зміг уточнити, скільки часу на неї буде потрібно.
Нагадаємо, 1 березня стало відомо, що суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус, який втік з країни після того, як НАБУ викрило його в отриманні хабара в 150 тис. доларів у серпні минулого року, був затриманий в Молдові.
Як повідомив голова Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь, Чаус сам здався правоохоронцям у Кишиневі, з'явившись до поліції. Згодом суд Кишинева заарештував українського суддю Миколу Чауса.
Коментарі — 0