Військовим в зоні АТО підвищили доплати - Міноборони

  Підвищені виплати бійці почнуть отримувати з вересня
  Військовикам, які виконують завдання першої та другої лінії оборони в зоні антитерористичної операції на Донбасі буде підвищено виплати. Відповідний наказ підписав міністр оборони України Степан Полторак. Про це повідомив речник Міноборони Максим Праута. «Згідно з наказом доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії
  • 11 Серпня, 11:29
  • Розсилка

  Підвищені виплати бійці почнуть отримувати з вересня

  Військовикам, які виконують завдання першої та другої лінії оборони в зоні антитерористичної операції на Донбасі буде підвищено виплати. Відповідний наказ підписав міністр оборони України Степан Полторак. Про це повідомив речник Міноборони Максим Праута.

  «Згідно з наказом доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тис. грн на місяць, на другій лінії - до 4,5 тис. грн. Ці виплати військовослужбовці будуть отримувати починаючи з вересня поточного року», - заявив Праута.

  Також Міноборони підвищило на 15-20% грошове утримання рядового, сержантського і старшинського складу високомобільних десантних військ та морської піхоти.

  Як повідомлялось, з початку доби в зоні АТО поранено двоє військовослужбовців і зафіксовано три обстріли.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ