Внаслідок атаки на авіабазу в Лівії загинула 141 людина

  Окрім військових серед жертв атаки також були мирні жителі
  У результаті атаки на авіабазу на півдні Лівії біля міста Брак-аш-Шаті, у четвер, 18 травня, загинула щонайменше 141 людина. Про це заявив представник лівійської національної армії Ахмад Аль-Месмарі, повідомляє РБК. «Солдати поверталися з військового параду. Вони були беззбройні. Більшість з них загинули», - повідомив він.
  • 20 Травня, 05:26
  • Розсилка
  Лівія, архівне фото
  Лівія, архівне фото

  Окрім військових серед жертв атаки також були мирні жителі

  У результаті атаки на авіабазу на півдні Лівії біля міста Брак-аш-Шаті, у четвер, 18 травня, загинула щонайменше 141 людина. Про це заявив представник лівійської національної армії Ахмад Аль-Месмарі, повідомляє РБК.

  «Солдати поверталися з військового параду. Вони були беззбройні. Більшість з них загинули», - повідомив він.

  Зі слів Аль-Месмарі, серед жертв атаки також були мирні жителі, які працювали на авіабазі або перебували поблизу. Через атаку на авіабазу глава уряду національної злагоди Лівії Фаез ас-Сарадж відсторонив від роботи міністра оборони Аль-Махді аль-Баргасі.

  Водночас, за інформацією деяких ЗМІ, авіабазу, контрольовану загонами командувача лівійської національної армії Халіфи Хафтара, атакували союзні уряду угруповання.

  Уряд національної злагоди заявив у п'ятницю, що не віддавав наказ про атаку на авіабазу, а те, що трапилося, «є військовою ескалацією і ускладнює процес національного примирення».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ