Водій авто, яке в’їхало у поліцейський фургон у Парижі, мертвий - ЗМІ

  У поліції повідомили, що автомобіль врізався в поліцейський фургон, коли обганяв його і загорівся
  Водій, який навмисне протаранив своїм автомобілем поліцейський фургон, ймовірно, загинув. Про це повідомили у поліції, пише Reuters. Правоохоронці також підкреслили, що ні офіцери, ні свідки пригоди не постраждали, і ситуація була під контролем. Контртерористичний підрозділ прокуратури Парижу заявив, що за фактом інциденту вже відкрито справу. У
  • 19 Червня, 19:35
  • Розсилка
  Місце аварії у Парижі
  Місце аварії у Парижі

  У поліції повідомили, що автомобіль врізався в поліцейський фургон, коли обганяв його і загорівся

  Водій, який навмисне протаранив своїм автомобілем поліцейський фургон, ймовірно, загинув. Про це повідомили у поліції, пише Reuters.

  Правоохоронці також підкреслили, що ні офіцери, ні свідки пригоди не постраждали, і ситуація була під контролем. Контртерористичний підрозділ прокуратури Парижу заявив, що за фактом інциденту вже відкрито справу.

  У поліції також повідомили, що автомобіль врізався в поліцейський фургон, коли обганяв його і загорівся.

  «Схоже, що це був навмисний акт з боку людини», - сказав представник міністерства внутрішніх справ П'єр-Генрі Брандет.

  Брандет повідомив журналістам, що водій, який був озброєний, був «швидше за все мертвий», додавши, що було важко сказати напевно, в той час як ділянка, де він лежав, перевірялася на предмет наявності вибухівки.

  Французькі телеканали повідомляють, що чоловік, який протаранив на своєму авто фургон поліцейських, відомий службам безпеки і в машині перевозив газовий балон.

  Як повідомляв «Главком» раніше,  в районі Єлисейських полів у Парижі автомобіль врізався у поліцейський фургон. За попередніми даними, жертв немає. Одна з машин охоплена вогнем. Поліцейські оточили місце події і закрили шляху до президентського палацу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ