Яценюк в Оттаві: Прийде час, коли Крим повернеться

  Яценюк вшанував пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу
  У четвер, 18 травня, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час візиту до Оттави взяв участь у церемонії підняття кримськотатарського прапора в День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Стяг було піднято біля мерії столиці Канади за участі мера Оттави Джима Вотсона, представників української та
  • 18 Травня, 18:59
  • Розсилка

  Яценюк вшанував пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

  У четвер, 18 травня, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час візиту до Оттави взяв участь у церемонії підняття кримськотатарського прапора в День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

  Стяг було піднято біля мерії столиці Канади за участі мера Оттави Джима Вотсона, представників української та кримськотатарської громад.

  Яценюк звернувся до присутніх кримськотатарською мовою: «Yaşasın Ukraina! Yaşasın Qırımtatar milleti».

  «Російська Федерація вчинила міжнародний злочин. Та прийде час, коли Крим повернеться», - підкреслив він.

  Яценюк зазначив, що «в певних столицях серед певних політиків тривають дискусії, що питання Криму - окреме, і повинне розглядатися окремо від питання відновлення територіальної цілісності України»: «Я категорично опоную цьому. Крим - це не окреме питання. Крим - це екзистенційне питання територіальної цілісності України».

  Він підкреслив, що народ Канади та канадський уряд «стоять пліч-о-пліч з українським народом»: «Дуже ціную Уряд Канади та її сильне лідерство в підтримці територіальної цілісності України та українського народу в боротьбі проти російської агресії».

  Під час візиту до Канади Яценюк зустрінеться з міністром закордонних справ Христиною Фріланд та іншими високими представниками уряду і парламенту Канади.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ