Як старі добрі друзі: Ляшко з Новинським на сесії ПАРЄ поспілкувалися «про Україну» (фото)

  Ляшко розповів, про що він у Страсбурзі розмовляв з Новинським
  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський у залі засідань Парламентської Асамблеї Ради Європи у Страсбурзі потрапили в об’єктив журналістів, коли вели між собою, вочевидь, дружню бесіду. [READ_MORE] «Олег Ляшко і Вадим Новинский: мила бесіда перед виступом Порошенка на сесії
  • 11 Жовтня, 2017, 15:10
  • Розсилка

  Ляшко розповів, про що він у Страсбурзі розмовляв з Новинським

  Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський у залі засідань Парламентської Асамблеї Ради Європи у Страсбурзі потрапили в об’єктив журналістів, коли вели між собою, вочевидь, дружню бесіду.  «Олег Ляшко і Вадим Новинский: мила бесіда перед виступом Порошенка на сесії ПАРЄ.
  Про що розмовляли? Може вони самі нам розкажуть. Затегала обох», - написала у «Фейсбук» Тетяна Висоцька.  Головний радикал вже дав відповідь на питання, про що була розмова між представниками різних політичних сил. «Про Україну», - написав Ляшко у коментарях до посту Висоцької. Представник опозиціонерів поки що відповідь не надав.


  .jpg_22

  Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко виступив на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Зокрема, він заявив, що Україні доводиться боротися проти російської агресії і разом з тим проводити реформи в країні.

  Порошенко також розкритикував заяву президент Чехії Мілоша Земана, який під час виступу на сесії ПАРЄ назвав анексію Криму «завершеною справою» і запропонував заплатити Україні та узаконити анексію півострова.

  Відеозапис виступу Порошенка в ПАРЄ дивіться тут.

  Як відомо, Новинський є представником України в ПАРЄ з 21 грудня 2016 року. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ