Росія не пустила мера японського міста на Курильські острови

  Причиною відмови стало те, що Японія ввела санкції проти РФ через агресію на території України
  Росія відмовила у доступі на південні Курильські острови меру японського міста Немуро Сюнсуке Хасегаві. Про це повідомляє The Japan Times. Хасегаві не вдалося приєднатися до п'ятиденної поїздки, щоб оцінити потенціал спільного економічного розвитку островів. Причиною відмови стало те, що Японія ввела санкції проти РФ
  • 17 Липня, 08:02
  • Розсилка

  Причиною відмови стало те, що Японія ввела санкції проти РФ через агресію на території України

  Росія відмовила у доступі на південні Курильські острови меру японського міста Немуро Сюнсуке Хасегаві. Про це повідомляє The Japan Times.

  Хасегаві не вдалося приєднатися до п'ятиденної поїздки, щоб оцінити потенціал спільного економічного розвитку островів.

  Причиною відмови стало те, що Японія ввела санкції проти РФ через агресію на території України, інформує агентство з посиланням на джерела.

  «Спочатку Хасегава планував взяти участь в роботі делегації, але був повідомлений МЗС за день до вильоту, що він не зможе брати участь. За словами Хасегава, міністерство не розкрило причини, за якими делегація була виключена», - передає видання.

  Зазначимо, що Японія претендує на чотири південні острови Курильської гряди: Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї. Влада Японії вважає, що ці острови є їхньою територією у зв'язку з укладеним у 1855 р. Трактатом про торгівлю і кордони. У РФ вважають, що ці острови увійшли до складу СРСР за підсумками Другої світової війни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ