Ярославський купує Промінвестбанк - ЗМІ

  ЗМі повідомляють, що Нацбанк погодив покупку Промінвестбанку структурами Ярославського
  Національний банк України погодив покупку Промінвестбанку структурами харківського бізнесмена Олександра Ярославського. Про це повідомило власне джерело в Нацбанку, пише Gazeta.ua. При цьому сума, передбачувана дата укладення, а також інші подробиці операції поки не розголошуються. Інформація про те, що Ярославський планує купити Промінвестбанк,
  • 7 Грудня, 2017, 17:09
  • Розсилка
  Бізнесмен Олександр Ярославський
  Бізнесмен Олександр Ярославський

  ЗМі повідомляють, що Нацбанк погодив покупку Промінвестбанку структурами Ярославського

  Національний банк України погодив покупку Промінвестбанку структурами харківського бізнесмена Олександра Ярославського. Про це повідомило власне джерело в Нацбанку, пише Gazeta.ua.

  При цьому сума, передбачувана дата укладення, а також інші подробиці операції поки не розголошуються.

  Інформація про те, що Ярославський планує купити Промінвестбанк, з'явилася ще у травні 2017 року - тоді, зокрема, повідомлялося, що наглядова рада Зовнішекономбанку розглянула заявку Ярославського на покупку його української «дочки». В результаті бізнесмен офіційно увійшов до числа претендентів на придбання Промінвестбанку.

  Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк) був заснований 1992 року. З 2009-го 99,7% його акцій належать російському державному Зовнішекономбанку. Після початку конфлікту на сході України і введення антиросійських санкцій, ВЕБ заявив про намір продати Промінвестбанк.

  Згідно з даними НБУ, за перший квартал 2017 року його активи скоротилися на 22,9% - до 25,61 млрд грн, в результаті чого він опустився з 11-го на 13-е місце на ринку за цим показником серед 90 банків.

  Олександр Ярославський - український бізнесмен, власник і президент групи компаній DCH.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ