Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Забрали гроші у місцевих громад»: в Україні повідомили про кінець децентралізації

  • Розсилка
  «Забрали гроші у місцевих громад»: в Україні повідомили про кінець децентралізації

  Голова Львівської облради: Органам Державної казначейської служби пішла письмова вказівка призупинити проведення видатків та не вводити платіжні доручення до картотеки неоплачених платіжних документів

  Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин заявив, що з місцевих бюджетів регіону в незаконний спосіб намагаються забрати 274 млн грн.

  «Уряд таки забирає гроші у місцевих громад! Загалом в межах Україні органам Державної казначейської служби пішла письмова вказівка призупинити проведення видатків та не вводити платіжні доручення до картотеки неоплачених платіжних документів», – повідомив Ганущин у Facebook.

  За його словами, мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток у розмірі 5 млрд грн, яку з «помпою» передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.  Однак зараз за вказівкою Міністерства фінансів органам місцевого самоврядування натякають – «поверніть самі, бо й так видатки проводити не будемо».

  «Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Кожен день «маленькі януковичі» затверджували реєстр платіжок більше 500 тис. грн. І в телефонному режимі «відпускали»його в життя. Навіщо це новому прем‘єру і міністру фінансів?» – пише Ганущин.

  Голова Львівської обласної ради наголосив, що схожа ситуація на сьогодні і з Державним фондом регіонального розвитку, який теж «завис».

  «Закликаю всі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і Казначейства. Ініціюватиму зустріч Української асоціації районних рад та обласних рад з прем‘єр-міністром Олексієм Гончаруком та міністром фінансів Оксаною Маркаровою. Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа і виправляють ситуацію!» – заявив Ганущин.

  Він підкреслив, що дії Офісу президента України, а тепер вже й Кабінету міністрів позбавляють школи, лікарні, клуби, об‘єкти спорту права на ремонт і реконструкцію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ