Заставу для Полякова хочуть збільшити до 5 млн грн

  САП суд стягнути з Максима Полякова 304 тис. гривень застави в бюджет і збільшити заставу до 5 млн гривень
  Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить Солом'янський районний суд Києва збільшити заставу для народного депутата від «Народного фронту» Максима Полякова до 5 млн гривень. Про це Українським Новинам повідомив адвокат Полякова Петро Бойко. «Вони (САП. – Ред.) просять суд стягнути з Максима Полякова 304 тис. гривень
  • 1 Вересня, 12:26
  • Розсилка
  Народний депутат Максим Поляков
  Народний депутат Максим Поляков

  САП суд стягнути з Максима Полякова 304 тис. гривень застави в бюджет і збільшити заставу до 5 млн гривень

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить Солом'янський районний суд Києва збільшити заставу для народного депутата від «Народного фронту» Максима Полякова до 5 млн гривень. Про це Українським Новинам повідомив адвокат Полякова Петро Бойко.

  «Вони (САП. – Ред.) просять суд стягнути з Максима Полякова 304 тис. гривень застави в бюджет і збільшити заставу до 5 млн гривень», - сказав він.

  За його словами, відповідні доповнення до клопотання САП подала на засіданні суду напередодні.

  Наступне засідання про стягнення з Полякова в бюджет 304 тис. гривень застави відбудеться 6 вересня.

  Нагадаємо, раніше правоохоронці надягли електронний браслет на Полякова.

  Солом’янський районний суд Києва продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на народного депутата Максима Полякова на два місяці до 17 жовтня.

  21 липня Солом'янський районний суд Києва обрав народному депутату Максиму Полякову запобіжний захід у вигляді застави у сумі 304 тисячі гривень.

  Крім того, відповідно до рішення суду, на Полякова покладено обов’язки носити електронний засіб контролю, здати паспорти, утриматися від спілкування з іншими фігурантами справи та не полишати місце реєстрації без попередження слідчих.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ