Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗМІ: Теракти у російських містах організовував син заступника комітету з оборони РФ Андрій Клінцевич

  • Розсилка
  Андрій Клінцевич - ЗМІ: Теракти у російських містах організовував син заступника комітету з оборони РФ Андрій Клінцевич
  Андрій Клінцевич

  ЗМІ повідомляє, що керівництво неодноразово відряджало Клінцевича на тимчасово окуповані території для виконання так званих спецзавдань

  Куратором російського експерта Сергія Соколова, який ораганізовував теракти у російських містах з метою спровокувати вторгнення військ РФ в Україну, був син першого заступника комітету з оборони та безпеки Ради Федерації Франца Клінцевича Андрій Клінцевич.  Про це повідомляє телеканал «Прямий» з посилання на власні джерела.

  ЗМІ повідомляє, що керівництво неодноразово відряджало Клінцевича на тимчасово окуповані території для виконання так званих спецзавдань.  Зазначимо, профіль Андрія Клінцевича міститься на українському сайті «Миротворець», у якості особи, яка брала активну участь у окупації Криму. Нагороджений почесною грамотою президента РФ, (№3 у списку нагороджених).

  Андрій Клінцевич очолює ювелірну компанію Shantal, курирує військово-патріотичні програми «Молодої Гвардії» Єдиної Росії». Співробітник ГРУ Генштабу ЗС РФ з агентурним призвіськом «Гога».

  З листопада 2015 - займає посаду начальника департаменту з реалізації громадських проектів апарату повноважного представника президента Російської Федерації в Приволзькому федеральному окрузі, м. Нижній Новгород.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ