ЗНО-2017: названо найпопулярніший предмет

  Математика не стала найпопулярнішим предметом
  Велика частина абітурієнтів для складання іспиту вибрали історію, а не математику. Таких висновків дійшли експерти Українського центру оцінювання якості освіти, проаналізувавши результати ЗНО-2017. В 2017 році більшість випускників вирішили складати іспит з історії України (72%), менше вибрали математику (40,4%). Серед них були й такі, хто вибрав
  • 10 Серпня, 12:42
  • Розсилка

  Математика не стала найпопулярнішим предметом

  Велика частина абітурієнтів для складання іспиту вибрали історію, а не математику. Таких висновків дійшли експерти Українського центру оцінювання якості освіти, проаналізувавши результати ЗНО-2017.

  В 2017 році більшість випускників вирішили складати іспит з історії України (72%), менше вибрали математику (40,4%). Серед них були й такі, хто вибрав і історію, і математику.

  Як відомо, шкільні випускні іспити (державна підсумкова атестація), тепер проходять у формі ЗНО. В обов'язковому порядку випускники здають іспит з української мови та літератури, другий іспит ─ математика або історія і третій – за вибором випускника.

  Завдання шкільного випускного іспиту є частиною загального тесту ЗНО. Тому, вибираючи предмет для державної підсумкової атестації випускники, як правило, орієнтуються на те, які предмети будуть їм потрібні при вступі. Як відомо, сертифікат ЗНО з історії потрібен при вступі на спеціальності, пов'язані з суспільними і гуманітарними науками, а математика – на спеціальності, пов'язані з технологіями, економікою, інженерією, соціологією.

  Як повідомлялось, названо області, де учні показали найкращі результати на ЗНО.

  Джерело: Дзеркало тижня

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ