З'явились подробиці жахливого вбивства співробітниці посольства Британії у Бейруті

  Чоловік переконує, що вбив жінку через її зовнішній вигляд
  16 грудня співробітницю посольства Великої Британії у Бейруті (Ліван) Ребекку Дайкс зґвалтували у таксі, після чого її знайшли мертвою. Чоловік переконує, що вчинив злочин через її зовнішній вигляд, інформує The Daily Mail. Його вистежили за допомогою камер зовнішнього спостереження. 29-річний Хаучі працював у Uber. Після того, як його
  • 25 Грудня, 2017, 05:46
  • Розсилка
  <span>29-річний Хаучі</span>
  29-річний Хаучі

  Чоловік переконує, що вбив жінку через її зовнішній вигляд

  16 грудня співробітницю посольства Великої Британії у Бейруті (Ліван) Ребекку Дайкс зґвалтували у таксі, після чого її знайшли мертвою.

  Чоловік переконує, що вчинив злочин через її зовнішній вигляд, інформує The Daily Mail.

  Його вистежили за допомогою камер зовнішнього спостереження.

  29-річний Хаучі працював у Uber. Після того, як його ознайомили із записом, він відразу ж зізнався.

  «Водій сказав, що вона була в короткій спідниці. Він побачив, що вона є привабливою й вирішив зґвалтувати. За його словами, це повинно бути легко, оскільки вона була іноземкою», – йдеться у повідомленні.

  За інформацією джерел, жінка працювала в диппредставництві в столиці Лівану Бейруті. Вона викликала таксі з бару «Джеммайзе», де вона зустрічалася з друзями. Поліція знайшла її тіло на узбіччі дороги – її задушили мотузкою.

  Перед тим Дайкс працювала в Іраку аналітиком МЗС. Вона закінчила Манчестерський університет зі ступенем магістра міжнародної безпеки, а також вчилася в Біркбек (Лондонський університет) за фахом «міжнародне управління».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ