Фоторепортаж із підготовки до військового параду на День Незалежності

  У параді до Дня Незалежності візьмуть участь понад 4,5 тис. українських військовослужбовців
  На злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу Авіант пройшло третє спільне тренування зведених парадних розрахунків Збройних сил України та інших силових структур. Всі вони візьмуть участь у військовому параді з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України, який відбудеться на Хрещатику 24 серпня, передає
  • 9 Серпня, 14:23
  • Розсилка

  У параді до Дня Незалежності візьмуть участь понад 4,5 тис. українських військовослужбовців

  На злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу Авіант пройшло третє спільне тренування зведених парадних розрахунків Збройних сил України та інших силових структур.

  Всі вони візьмуть участь у військовому параді з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України, який відбудеться на Хрещатику 24 серпня, передає прес-служба Міністерства оборони.

  Нагадаємо, в урочистому військовому параді до Дня Незалежності на Майдані Незалежності в Києві цьогоріч візьмуть участь понад 4,5 тис. українських військовослужбовців. Більше тисячі - це ті військовослужбовці, які в різний час брали участь у бойових діях в АТО. 

  Також в параді візьмуть участь члени країн-партнерів. Це українсько-польсько-литовські підрозділи, а також колони з Великої Британії, Естонії, Грузії та Латвії.

  Джерело: kontrakty.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ