«Атлетіко» готовий продати скандального форварда: два напрями заблоковані – ЗМІ
Іспанський гранд встановив обмеження для потенційного трансферу
Мадридський «Атлетіко» визначився з умовами продажу нападника Хуліана Альвареса. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на The Athletic.
«Матрацники» приймуть пропозиції від 150 млн євро. Водночас перехід аргентинця в мадридський «Реал» чи «Барселону» не відбудеться. Раніше обидва гранди публічно заявили про наміри підписати форварда.
Ще одним претендентом на Альвареса залишається лондонський «Арсенал». Утім, керівництво «Атлетіко» сумнівається в готовності «канонірів» задовольнити фінансові апетити мадридців. Окрім того, сам нападник бажав перейти лише до «Барси».
Альварес вирішив змінити клубну прописку під час Чемпіонату світу 2026. У таборі збірної Аргентини він заявив, що прагне покинути Мадрид. Менеджмент «матрацників» на побажання форварда відреагував відмовою у трансфері.
Напередодні Альварес дебютував у новому сезоні. Він з'явився у другому таймі протистояння «Атлетіко» в другому турі Ла Ліги проти «Вільярреала» (2:2). Фанати мадридців зустріли аргентинця свистом і лайкою.
До слова, ФІФА оцінить чергове розширення Чемпіонату світу. Розгляд питання підтвердив президент організації Джанні Інфантіно. На наступний Кубок світу можуть поїхати 64 національні команди.
Нагадаємо, ФІФА дозволила юнацькій збірній Росії взяти участь в Чемпіонаті світу. Функціонери відкрили росіянам шлях на прем'єрний Мундіаль для 15-річних. Турнір відбудеться в Азербайджані восени.
Коментарі — 0