Команда українських шаблісток здобула медаль молодіжного чемпіонату Європи

Фото eurofencing.info

Українські фехтувальниці стали третіми на турнірі у Вірменії

Збірна України з фехтування на шаблях у складі Діани Залевської, Юлії Бакастової, Олени Писаренко та Євгенії Аленіної стала третьою на чемпіонаті Європи U23 у Єревані.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Українки отримали п'ятий номер «посіву» та стартували відразу в 1/4 фіналу, де здобули перемогу з перевагою у два удари над Німеччиною з рахунком 45:43.

У фінал же українським спортсменкам дорогу перегородили італійки. Бакастова, Залевська, Аленіна та Писаренко програли суперницям з рахунком 20:45.

Після цього вони могли претендувати лише на бронзу. У поєдинку за бронзові медалі турніру збірна України зустрілася з француженками.

Протягом усього поєдинку українські шаблістки програвали, але переломним етапом став бій Залевської та Марго Жималак. Українці вдалося зробити практично неможливе – Діана нанесла 19 ударів француженці та вперше вивела збірну вперед.

Усі крапки над «і» розставила Бакастова, яка обіграла у фінальному поєдинку Маліну Вонгсаваді з рахунком 5:3 (загальний рахунок зустрічі – 45:43).

Ця медаль стала першою та єдиною для української команди на континентальній першості у Єревані.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу українським фехтувальницям не вистачило одного уколу до медалей.