На чемпіонаті світу українським фехтувальницям не вистачило одного уколу до медалей

На юніорській першості світу українки стали четвертими у шпазі

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Катерини Чорній, Алли Грищук, Софії Слюсаревої та Дар'ї Варфоломєєвої зупинилася за крок від медалей на юніорському чемпіонаті світу у Вероні.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Українки стартували в 1/16 фіналу з перемоги над фінськими фехтувальницями (45:26), опісля вибили з боротьби Німеччину (42:37), а у бою за потрапляння в півфінал здобули вольову перемогу над француженками, перемігши з перевагою в один укол – 45:44.

Наші шпажистки були близькими до потрапляння до фіналу турніру, але вдача була на боці суперниць. В 1/2 турнірної таблиці у поєдинку з румунками Чорній, Грищук, Слюсарева та Варфоломеєва програли з мінімальним відставанням – 30:31.

У «бронзовому» бою українські фехтувальниці реабілітуватися не зуміли – збірна України програла росіянкам з рахунком 27:45 і стала четвертою у загальному медальному заліку.

У змаганнях серед чоловіків українська команда у складі Максима Карюченка, Руслана Гасанова, Павла Лиманського та Євгена Горбачука зупинилася на 23-му рядку.

Українці не впоралися зі збірною Південної Кореї (40:45) і завершили виступ на світовій першості.

Нагадаємо, українські фехтувальники здобули дві нагороди на турнірі в Угорщині.