Комащук завоювала бронзу на етапі Кубку світу з фехтування у Франції

Аліна Комащук
Фото взяте з сайту dynamo.ua

Аліна зазнала лише однієї поразки в основній сітці змагань

Українська шаблістка Аліна Комащук завоювала бронзу на етапі Кубку світу у французькому Орлеані.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У груповому раунді українка виграла чотири поєдинки з шести, після чого успішно пройшла кваліфікацію.

В 1/32 фіналу Комащук здобула перемогу над французькою віце-чемпіонкою Європи Шарлоттою Лембах (15:13), далі вибила з боротьби ще одну представницю Франції Сауссен Будіаф (15:11), виграла у чинної чемпіонки світу Софії Поздняковою (15:10) з Росії та виявилася сильнішою американки Хлої Фокс-Гітомер (15:5).

Дорогу до фіналу нашій спортсменці перегородила третій номер світового рейтингу Анна Мартон з Угорщини, яка обіграла Комащук з рахунком 15:10. За підсумками турніру в Орлеані саме угорка стала чемпіонкою.

Що ж стосується командних змагань, то тут українкам не вдалося потрапити у призи. Збірна України у складі Комащук, Юлії Бакастова, Олени Писаренко й Олени Вороніної показала 10-й результат.

В 1/8 фіналу українські шаблістки поступилися Іспанії (33:45) і таким чином могли претендувати тільки на 9-16 позиції.

раніше повідомлялося, що Комащук виграла перший для себе всеукраїнський дорослий турнір з фехтування.