Українська тенісистка Дема вийшла до другого раунду юніорського Ролан Гаррос

Вікторія Дема

На старті Вікторія вибила сьому «сіяну» з Японії

Вікторія Дема вийшла до другого кола юніорських змагань Відкритого чемпіонату Франції з тенісу у Парижі.

У першому сеті, завдяки брейку, українська тенісистка вийшла вперед 3:1, проте японка виграла три гейми поспіль, після чого подібне вдалося і Вікторії.

У другому сеті вже Сато повела 3:1 з брейком, але потім Дема взяла п'ять з наступних шести геймів.

Вікторія Дема (Україна) – Нахо Сато (Японія, 7) – 6:4, 6:4

17-річна уродженка Києва вперше виступає на Ролан Гаррос. Раніше Дема грала в основній сітці юніорського US Open у минулому сезоні, а у цьому році на Australian Open дійшла до другого кола.

Це вже третя перемога для українки у матчах з японкою за останні два тижні. Наприкінці травня Вікторія обіграла Нахо у другому колі турніру ITF Juniors вищої категорії у Мілані, а минулого тижня перемогла її у чвертьфіналі змагань першої категорії у Бельгії.

За вихід до третього кола турніру Вікторія Дема посперечається з 16-річною представницею Тайваню Джоанною Гарланд. Раніше тенісистки не зустрічалися.

Нагадаємо, кілька днів тому Дема програла у фіналі турніру ITF у Бельгії.