Сталося це у матчі збірних Іспанії та Росії

Вперше в історії Чемпіонату світу з футболу відбулася четверта заміна в додатковий час.

Її на 97-й хвилині першого екстра-тайму провів наставник збірної Росії Станіслав Черчесов, який замість Олександра Єрохіна випустив Далера Кузяєва.

Це перша в історії чемпіонатів світу четверта заміна, дозволена в додатковий час.

Згодом четверту заміну провів і Фернандо Єрро, випустивши на 104-й хвилині замість Марко Асенсіо форварда Родріго.

Нагадаємо, перемогу у матчі здобула збірна Росії, яка в серії пенальті переграла Іспанію з рахунком 4:3.

Основний час матчу завершився внічию - 1:1.

Зазначимо також, що Росія стала першою командою з 1966 року, яка двічі забила у власні ворота за один Чемпіонат світу.