Юні українські фехтувальники зайняли майже весь п'єдестал пошани на турнірі у Польщі

У віковій категорії U-11 українці здобули відразу шість нагород

Представники збірної України з фехтування взяли участь у дитячому міжнародному турнірі Challenge Wratislavia у польському Вроцлаві.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У віковій категорії U-11 серед хлопчиків відразу троє українців піднялися на п'єдестал пошани.

Золоту нагороду виборов Максим Микитенко, який у фінальному поєдинку обіграв співвітчизника Максима Гулу з рахунком 8:3.

Одна з двох бронзових нагород також дісталася українцеві – Антону Бикову.

Повний комплект медалей також вдалося зібрати українським шпажисткам у цій же віковій групі.

Золото здобула Вероніка Кравчук, яка перемогла у вирішальному поєдинку Тетяну Вартіванову з мінімальною перевагою – 6:5.

Бронзу записала у свій актив Анна Максименко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нікішин зупинився за крок від медалі на етапі Гран-прі з фехтування на шпагах.