Збірна Бельгії здобула вольову перемогу над Японією та вийшла в 1/4 фіналу Чемпіонату світу

Фото взяте з fifa.com

Бельгійці врятувалися з рахунку 0:2 і тепер зустрінуться з Бразилією

Збірна Бельгії здобула дивовижну перемогу в 1/8 фіналу футбольного Чемпіонату світу 2018 року.

Перший тайм у протистоянні бельгійців і японців завершився безгольовою нічиєю.

Натомість, на початку другої половини зустрічі Японія шокувала Бельгію, забивши два м’ячі та поставивши фаворита у незручне становище.

Однак європейська збірна не знітилася і на 74-й хвилині зрівняла рахунок зусиллями Яна Вертонгена та Маруана Феллайні.

Однакові цифри на табло протрималися до останньої, четвертої компенсованої хвилини зустрічі.

Японія отримала право на кутовий, але подача виявилася невдалою, і Тібо Куртуа розпочав швидку контратаку бельгійців, яку точним ударом завершив Насер Шадлі.

Бельгія вийшла у чвертьфінал, де зіграє проти Бразилії.

Чемпіонат світу 2018 року з футболу

1/8 фіналу

Бельгія – Японія – 3:2 (0:0)

Голи: 0:1 – Харагуті (48), 0:2 – Інуї (52), 1:2 – Вертонген (69), 2:2 – Феллайні (74), 3:2 – Шадлі (90+4)

Бельгія: Куртуа, Компані, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, де Брюйне, Феррейра Карраско (Шадлі, 65), Вітсель, Азар, Мертенс (Феллайні, 65), Лукаку

Японія: Кавасіма, Йосіда, Нагатомо, Сакаї, Сьодзі, Хасебе, Сібасакі (Ямагуті, 81), Кагава, Харагуті (Хонда, 81), Інуї, Осако

Попередження: Сібасакі (40).