Збірна України з футболу сенсаційно відібрала очки у Англії

Гра закінчилась унічию 1:1, обидва м 'ячі були забиті в першому таймі
фото з відкритих джерел

Наступний матч підопічні Сергія Реброва проведуть 12 вересня

Українська національна збірна змогла здобути очки в матчі відбору Євро-2024 зі збірною Англією. Гра закінчилась унічию 1:1. Обидва м 'ячі були забиті в першому таймі.

Спочатку на 26 хвилині Олекандр Зінченко відкрив рахунок, а на 41-й – Кайл Уокер відновив паритет у матчі. У другій половині гри команди забитими м'ячами не відзначались.

Наступний матч підопічні Сергія Реброва проведуть 12 вересня. Суперниками українців буде не менш зірковий за англійців склад «Скуадри Адзури».

Раніше Міжнародна федерація футболу (ФІФА) відсторонила президента іспанської футбольної федерації Луїса Рубіалеса на час дисциплінарного розслідування, розпочатого через те, що він поцілував футболістку збірної Іспанії Дженніфер Ермосо.