Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українська чемпіонка світу з біатлону підтвердила, що живе в жахливих умовах (відео)

  • Розсилка
  Фото:&nbsp;<span>Фото: kourier.in.ua, biathlon.com.ua</span> - Українська чемпіонка світу з біатлону підтвердила, що живе в жахливих умовах (відео)
  Фото: Фото: kourier.in.ua, biathlon.com.ua

  Історія Анни Кривонос, яка нікого не залишить байдужим

  Чемпіонка світу з біатлону серед юніорів-2015 Анна Кривонос підтвердила, що разом з хворою мамою живе в жахливих умовах.

  Як відомо, її будинок знаходиться в Глухові, Сумської області.

  Але цей будинок більше нагадує хaлyпy, зібрану зі смiття.

  «Так, це фото мого житла. Місцева влада обіцяла, що дасть матеріальну допомогу для того, щоб я купила собі нове. Але, в даному випадку, влада вже роками годує тільки обіцянками», - розповіла біатлоністка.

  Мама Ані хвoрiє, тому працювати не може. Саме через це всі премії за перемоги і спортивні стипендії – це єдине, з чого живе сім’я.

  «У перший раз ми з мамою звернулися до влади у 2015 році. У нас є три листи, де пишуть, що прохання буде розглянуто і нас поставлять на облік. Але толку поки мало. Можливо, щось буде в цьому році. Я не знаю. Коли ми знімали попередню хатку, мама посварилася з господарем і він сказав: «Щоб вас тут не було протягом двох днів». Нас пустили пожити, щоб просто був нагляд за будинком - він у жахливому стані. Ми туди переїхали, тому що не могли знайти іншого варіанту за такий короткий час. Вибрали те, що нам запропонували, і залишилися», - розповіла вона.

  «Там було набагато гірше, ніж зараз. Не було забору - ми його з мамою поставили. Трохи дах підлатали. Це теж кошти. Але глобального ремонту не стали робити - це ж не наш будинок. Трошки зробили - щоб він стояв і не падав. Коли переїжджали, то навіть води не було. Згодом ми її туди провели. Скільки я заробляю? Нам платять за хороші виступи на змаганнях. Потрібно зайняти на дорослому чемпіонаті 1-3 місця, і тоді отримаєш кошти на цілий рік. Це шість тисяч гривень на місяць. Ми називаємо це зарплатою, але це не зарплата», - додала Кривонос.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ