рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці збудували три каналізаційно-насосні станції

  • Розсилка
  У Вінниці збудували три каналізаційно-насосні станції

  Проект було розпочато ще у 2010 році

  У місті продовжується будівництво мереж водопостачання та водовідведення у мікрорайонах з приватною забудовою. Одним із основних елементів таких систем є каналізаційно-насосні станції, які дозволяються забезпечити водовідведення з будинків, що розташовані в низинах. Так, минулого року за кошти міського бюджету було збудовано три каналізаційно-насосні станції (КНС) у різних частинах міста. 

  Про це інформує Вінницька міськрада, повідомляє «Главком».

  Масштабний проект з проведення каналізації у приватному секторі Вінниці стартував ще у 2010 році. Він реалізується через програму співфінансування (половина вартості робіт – бюджетні кошти, друга половина – кошти жителів приватної забудови).  Виключно за бюджетні кошти будуються магістральні колектори та насосні станції, мережі по вулицях та провулках прокладають у складчину з жителями приватної забудови.

  Минулого року для забезпечення розбудови мережі водовідведення з приватних домоволодінь було збудовано три каналізаційна-насосні станції. Вони встановлюються у тих місцях, де через особливості рельєфу неможливо досягнути самоплинності, тому є потреба у викачці стоків з допомогою насосів на рівні ділянки. 

  «У 2018 році нам вдалося за рахунок коштів міського бюджету виконати будівництво трьох каналізаційно-насосних станцій. Їх збудували на Старому місті по вулиці Кривоноса, у мікрорайоні Тяжилів по вулиці Луговій, а також у мікрорайоні Малі Хутори по вулиці Чумацькій. Роботи плануємо продовжити і цього року. Маємо збудувати КНС на Кореї на 2-му провулку Бестужева», – повідомив заступник начальника відділу департамент міського господарства, відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства Олександр Зімбовський.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ