рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Google Maps відзняли 98% території, де проживають люди

  • Розсилка
  Сервіс Google Maps щомісяця відвідують понад 1 мільярд користувачів - Google Maps відзняли 98% території, де проживають люди
  Сервіс Google Maps щомісяця відвідують понад 1 мільярд користувачів

  У компанії заявляють, що мають зображення понад 16 мільйонів кілометрів знімків Street View

  Американська компанія Google заявляє, що власний проєкт з перегляду вулиць Street View містить зображення понад 16 мільйонів кілометрів знімків.

  Про це повідомляє Cnet.

  «Компанія зробила понад 16 мільйонів кілометрів знімків Street View. У Google заявляють, що така відстань дорівнює об'їзду Землі у понад 400 разів», - йдеться у повідомленні.

  У Google також додали, що сервіс Google Earth має 58 мільйонів квадратних кілометрів супутникових знімків, що дорівнює 98% охопленню території, де проживають люди.

  Зазначається, що сервіс Google Maps щомісяця відвідують понад 1 мільярд користувачів, і він є одним із найпопулярніших сервісів американської компанії.

  Як нагадує портал, Google Street View був розроблений у 2004 році. Головною метою сервісу було зробити 360-градусну картинку світу, на якій повинні бути зображені не тільки вулиці й автомагістралі, але й невеликі прохідні алейки та гірські хребти.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ