Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Microsoft перенесла запуск оновлення Windows

  • Розсилка
  Операційна систем з’явиться з невеликим апдейтом, що може розчарувати багатьох - Microsoft перенесла запуск оновлення Windows
  Операційна систем з’явиться з невеликим апдейтом, що може розчарувати багатьох

  Робота над Windows 10 19H2 завершиться в кінці наступного тижня і реліз можна очікувати на початку листопада - головний редактор WindowsCentral

  Компанія Microsoft повинна була завершити роботу над піврічним великим оновленням операційної системи Windows у вересні цього року і випустити його для виробників в жовтні.

  Такі очікування цілком укладалися в традиційну схему. У минулому році жовтневе оновлення Windows 10 October 2018 Update отримало номер версії 1809 оскільки було завершено у вересні 2018 року.  

  Очікуване оновлення під кодовою назвою Windows 10 19H2 має вийти під номером 1909, що наводить на думку про завершення розробки в вересні 2019 року і випуску в жовтні. Судячи з усього, цим очікуванням не судилося виправдатися. 

  Як повідомив головний редактор WindowsCentral Зак Боуден (Zac Bowden) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, робота над Windows 10 19H2 завершиться в кінці наступного тижня і реліз можна очікувати на початку листопада. Втім, є невелика ймовірність, що публічний реліз відбудеться в кінці жовтня. 

  Нагадаємо, від «великого» Windows 10 версії 1909 з кодовою назвою 19H2 насправді не варто очікувати великих звершень. 

  Операційна систем з’явиться з невеликим апдейтом, що може розчарувати багатьох. Великі ж зміни Microsoft приберегла на весну 2020 року і вже щосили тестує їх.  

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ