Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Естонія вирішила облаштувати кордон з Росією

  • Розсилка
  Кордон облаштовуватимуть на ділянці важкодоступної заболоченої місцевості - Естонія вирішила облаштувати кордон з Росією
  Кордон облаштовуватимуть на ділянці важкодоступної заболоченої місцевості

  На кордоні побудують патрульні і під'їзні дороги, паркани різного призначення, піщані смуги, електропостачання, каналізацію та іншу необхідну інфраструктуру

  Естонія вирішила облаштувати кордон з РФ. На естонсько-російському кордоні є ділянки, де використовувати транспортні засоби для патрулювання неможливо через заболочену місцевість, що знижує ефективність контролю кордону. Про це повідомив голова прикордонного контролю в Саатсе Арві Суви, пише ERR.  За словами Арві Суви, кордони в Саатсе і Вярска відповідають за охорону 82 км кордону.

  «Майже 20 км кордону - важкодоступна заболочена територія. У зв'язку з цим прикордонники розраховують, що кордон буде нарешті облаштований і патрулі зможуть їздити пристойними дорогами», - заявив Суви.

  У січні Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії оголосив конкурс на першу чергу облаштування східного кордону країни. Будівельні роботи розпочнуться від точки перетину кордонів Естонії, Латвії і Росії до прикордонного пункту Лухамаа.

  До переліку будівельних робіт входить створення патрульних і під'їзних доріг, парканів різного призначення, піщаної смуги, електропостачання, каналізації та іншої необхідної інфраструктури.

  Нагадаємо, нещодавно до Естонії не пустили російський вітрильник через кримських курсантів на борту.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ