Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Марихуану визнали лікувальною ще в одній країні

  • Розсилка
  Вирощувати коноплю дозволили для полегшення стану хворих, які страждають на епілепсію, онкологічні, дегенеративні й інші захворювання - Марихуану визнали лікувальною ще в одній країні
  Вирощувати коноплю дозволили для полегшення стану хворих, які страждають на епілепсію, онкологічні, дегенеративні й інші захворювання

  Вирощувати коноплі для власного споживання дозволяють тим парагвайцям, що мають медичні довідки про захворювання

  У Парагваї тепер можна вирощувати і обробляти коноплі для самостійного і медичного використання.

  Про це повідомляє видання Ultima Hora в п'ятницю, 13 вересня.

  Законопроект про декриміналізацію медичного використання марихуани прийняв Сенат Парагваю.  Тепер люди, які вирощують і обробляють коноплі для виключно самостійного і медичного споживання, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

  При цьому у людини повинно бути свідоцтво про захворювання, за якого можливе вживання медичних конопель, підтверджене МОЗ і соцслужбами.

  ЗМІ повідомляють, що парагвайським компаніям почнуть видавати ліцензії на виробництво і контрольовану комерціалізацію медичної марихуани. Безпосередньо в МОЗ надходитиме два відсотки виробленого товару - його безкоштовно роздадуть нужденним.

  Нові заходи спрямовані на полегшення стану хворих, які страждають на епілепсію, онкологічні, дегенеративні й інші захворювання.

  Нагадаємо, що повна або часткова легалізація марихуани вже відбулася в Люксембурзі, Канаді, Уругваї, Чехії, Польщі, Хорватії, низці регіонів Італії, Португалії, Австрії та деяких інших країнах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ