рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Білорусі з президентських виборів зняли одного із конкурентів Лукашенка

  • Розсилка
  Центральна виборча комісія Білорусі зняла з виборів Валерія Цепкала - У Білорусі з президентських виборів зняли одного із конкурентів Лукашенка
  Центральна виборча комісія Білорусі зняла з виборів Валерія Цепкала

  ЦВК Білорусі не прийняла кілька тисяч підписів за Цепкала

  Центральна виборча комісія Білорусі зняла з президентських виборів кандидата Валерія Цепкала.

  Про це повідомляє видання «Наша Ніва».

  За даними ЦВК, Цепкало зібрав понад 75 зі 100 тисяч підписів, необхідних для реєстрації кандидатом у президенти. Однак він передав у Виборчу комісію понад 106 тисяч голосів, проте ЦВК визнала менше половини з них.

  Після перевірок Віктор Бабаріко зібрав 165 744 підписів, Олександр Лукашенко - понад 1,9 млн, Ганна Конопацька - 146 588, Сергій Черечня - 143 109, Андрій Дмитрієв - 106 841, Світлана Тіхановска - 104 757.

  Нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що «дав сигнал» для затримання свого опонента, блогера Сергія Тихановського

  Також президент Білорусі припускає, що в керівництві Росії розуміють причини ситуації навколо «Белгазпромбанку» (дочірній банк Газпрому і Газпромбанку), в якій був заарештований ще один його опонент – Віктор Бабарико.

  Нагадаємо, президентські вибори в Білорусі заплановані на 9 серпня. 65-річний Олександр Лукашенко керує країною вже 25 років і буде балотуватися ще.


   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ