Ганна Маляр заступник міністра оборони

Чим небезпечна «хороша» Пугачова

Алла Пугачова попросила Мін'юст РФ включити її до лав «іноагентів»

Нам «хороші» росіяни потрібні не в нашому інформаційному полі, а в російському – хай достукуються до своїх співгромадян

Просто нагадаю, що у нас з Російською Федерацією війна.

Війну ворог веде всіма можливими методами та інструментами.

Пропагандистська зброя так само вражає як ракети і використовуються вони паралельно - підсилюючи одна одну.

Приміром, чому ми завжди просимо – не вихвалятись публічно яку допомогу ви привезли в шпиталь і не світити сам шпиталь?

Ми добре знаємо, що у росіян є координати шпиталів. Але для них важливо не просто влучити ракетою, а завдати одночасно ще й пропагандистський удар.

Тому все, чим ми публічно вихваляємось з координатами і точними назвами, стає їхньою мішенню, в яку можна одночасно влучити двома видами зброї – ракетою та пропагандою.

Такою самою пропагандистською зброєю ворога є і «хороші росіяни». Вони справді можуть бути хорошими, але їх одвозначно використають проти нас. Це наживка – як черв‘ячок на риболовному гачку.

Яка з них користь авторитарному російському режиму? Величезна!

Бо коли вони є, то режим вже не такий ніби й авторитарний.

Вже для противників санкцій і визнання Росії країною-терористом є гарний аргумент – там же є притомні відомі люди, лідери думок, давайте через них змінювати Росію і росіян.

Через «хороших» росіян вам запустять потім виправдання цій війні – боярє царя ввели в оману або якусь іншу маячню, не має значення яку.

Не плутайте поле битви. Нам «хороші» росіяни потрібні не в нашому інформаційному полі, а в російському – хай достукуються до своїх співгромадян.

А у нас з вами своя інформаційна задача – ми бережемо своє інформаційне поле від їхньої інформаційної експансії.

Ми з вами вже за ці півроку дійшли до найвищого рівня інформаційного супротиву – бо в нас не заходить жоден їх фейк, і жодна інформ.операція – все провалюється.

Вони навіть у співпраці з деякими «нашими» політ.силами не можуть ніяк розкрутити цю їхню провокацію про конфлікти у військово-політичному керівництві .

Минулого тижня знову запускали цю кампанію, знову стравлювали Банкову і Главкома, щоб ослабити наші центри прийняття рішень, але крім трьох «блогерів», двох «експертів» та одного «лідера думок» – ніхто у це інформаційне багно не вліз.

Бо наші люди вже добре навчились розрізняти яка саме інформація підриває державу під час війни.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: