Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Автокефалія для України: на черзі повернення Криму та перемога на Донбасі

  • Юлія Тимошенко

   Лідер партії «Батьківщина»

  • Розсилка
  Історичну справедливість відновлено - Автокефалія для України: на черзі повернення Криму та перемога на Донбасі
  Історичну справедливість відновлено

  З Божим благословінням, з вірою в успіх, з новими силами, - тільки вперед, Україно!

  Думки про Томос

  Далеко не кожна вікова генерація може мати звання покоління і далеко не кожне покоління отримує привілей наживо доторкнутися до історії.

  З нами це диво сталося. Ті події, свідками яких ми сьогодні є, - це речі глобальної величини і тектонічного зламу. Ми маємо рідкісну, небачену досі нагоду спостерігати історію не з підручників, а з власного вікна чи балкону.

  Я хочу, щоб ми запам’ятали ці великі дні і ці емоції. Історія вступила в прямий діалог з нами, до нас озвалися події з глибини трьох з лишком віків. Вчора ожили і пробудилися славні часи Івана Мазепи, часи Богдана Хмельницького, великі часи становлення вільної та незалежної нації, здатної відстояти свої права.

  Рішення, ухвалені в Фанарі, - це не просто «церковні новини». Це – сигнал Україні безпосередньо з вищих, небесних сфер. Це – Благовіст і благословіння України на успіх. Це події і рішення, які не просто «стаються» ні з того, ні з сього. Це – кумулятивна енергія, якої нам має вистачити на багато-багато років наперед. Це реальна сила для об’єднання українців та єдності заради великих звершень.  Історичну справедливість відновлено. Стверджено в Константинополі року 2018-го: «Україна – має велику, давню і славну історію вільного народу». Відтепер ми господарі у своєму власному домі.

  Я думаю, якоюсь мірою, рішення про надання Томосу та право на створення Єдиної помісної української церкви за своїм значенням не меншого масштабу, ніж проголошення державної незалежності 24 серпня 1991 року. Це – визнання самою історією того факту, що наші віковічні лихоліття, наша боротьба за волю та свободу заслуговують на винагороду. Це – мандат на рішучі, незворотні дії та на нашу перемогу.

  Вчора Україна стала місцем сили світу. Нам даровано найдорожчий подарунок: право на прорив поза чергою і всілякими формальностями. Буде великим гріхом і великою помилкою цим не скористатися.

  Історія не закінчується. Нам всім невдовзі ще належить пережити великі моменти: неодмінне і безумовне повернення Криму, припинення війни і перемогу на Донбасі, вступ до НАТО, будівництво сильної, вільної, успішної, красивої країни!

  З Божим благословінням, з вірою в успіх, з новими силами, - тільки вперед, Україно!

  Джерело: блог Юлії Тимошенко

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  Ігор Луценко
  Ігор Луценко

  Народний депутат, «Батьківщина»

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ