8 ранку. Партія регіонів вже фальсифікує

  Брєд повний, вони сьогодні зліпили рішення комітету.
  Брєд повний, вони сьогодні зліпили рішення комітету, на основі якого ще в четвер спікер Рибак підписав позов до суду на депутата Власенка. Сьогодні засідання регламентного комітету в розумінні слова «засідання» не було. Вчора опозиційні депутати з різних джерел: від помічників, колег и так далі дізнались, що сьогодні на 8 ранку регіонал Володимир
  • Валерій Карпунцов
   Народний депутат України («Удар»)
  • 4 Березня, 2013, 10:25
  • Розсилка

  Брєд повний, вони сьогодні зліпили рішення комітету.

  Брєд повний, вони сьогодні зліпили рішення комітету, на основі якого ще в четвер спікер Рибак підписав позов до суду на депутата Власенка.

  Сьогодні засідання регламентного комітету в розумінні слова «засідання» не було. Вчора опозиційні депутати з різних джерел: від помічників, колег и так далі дізнались, що сьогодні на 8 ранку регіонал Володимир Макеєнко хоче провести засідання комітету з невідомим порядком денним. Ми приїхали, але не реєструвались на засіданні, адже порушені всі законні норми щодо засідання комітеті, які прописані в законі про комітети Верховної Ради.

  Володимир Макеєнко захотів легітимізувати фальсифіковане рішення від 27 лютого, на основі спікер Володимир Рибак направив позов до сулу. Це виглядало безглуздо: сів Макеєнко в крісло - «блаблабла… прошу проголосувати за питання стосовно того, щоб переглянути рішення від 27 лютого, хто «за», якщо ніхто не «за», значить всі не «проти».

  Два перших заступника голови – я та Андрій Пишний кажуть йому, що не було засідання 27 лютого. Покажіть нам протокол і стенограму того засідання, ми маємо законне право подивитися, хто скликав, де, що розглядали. Адже в нас є відомості, що їхніх депутатів фізично не було на місці. «Плюють в глаза – Божа роса».

  На зібранні були всі регіонали, але, на жаль, голова комітету від Партії регіонів, більшість в комітеті також в руках Партії регіонів з сателітами комуністами. Вони самі можуть зібратися й мати кворум. Є інформація , що після закінчення розгляду цього питання Макеєнко в присутності кількох опозиційних депутатів заявив про складення з себе повноважень глави комітету. Я присутній при цьому не був і заяву не бачив. Єдиним доказом його слів стане реальна письмова заява. Адже це може бути з його боку піар-хід перед журналістами.

  Ми й надалі наполягаємо, що засідання 27 лютого не було. Крім того, підстав позбавляти Власенка мандату не було – з 22 лютого, моменту отримання Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури його листа, він вже не здійснював адвокатської діяльності.

  Подробиці історії про те, як і за що у Власенка забирають мандат читайте тут.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Гнап
  Дмитро Гнап

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ