Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аби «піпл хавав». Навіщо переслідують Пашинського?

  • Сергій Іванов

   Журналіст

  • Розсилка
  Сергій Пашинський - Аби «піпл хавав». Навіщо переслідують Пашинського?
  Сергій Пашинський

  Щодо Пашинського, якому сьогодні обиратимуть запобіжний захід

  Бачу, в багатьох новина про те, що йому оголосили підозру, викликала напад глибокого задоволення. Настільки глибокого, що вибило ментальні пробки, і це дуже погано. Спробую виправити ситуацію.

  Підозру Пашинському оголошено не за корупцію, як дехто обіцяв, а за поранення Хімікуса в процесі побутового конфлікту. На мові слідчих це називається «наказали закрити, вміняй хоч щось».

  Два роки тому я разом з Роман ШрайкЮрий Бутусов та іншими відомими людьми був понятим у слідчих експериментах за участю як Пашинського, так і свідка, тому відсутність судової перспективи, а тим більше за інкримінованими складами злочинів (121, 296 КК), у цій справі для мене є очевидною. Подобається це комусь чи ні, але Пашинський у тій ситуації діяв правомірно.

  Виникають цікаві паралелі. Скажімо, Єфремов, через дії якого ми втратили половину Луганщини, виходить на волю, а замість нього сідає Пашинський за «битовуху». Я правильно розумію, що все це - замість анонсованих розслідувань корупції в оборонпромі, енергетиці, банках та інших резонансних сферах? Аби «піпл хавав»?

  Відколи долю кримінального переслідування особи почали розглядати провладні парламентські фракції на своїх засіданнях шляхом голосування? І на яких підставах ОП встановлює генпрокурору терміни виконання? Що це за СРСР?

  Чи не є підозра Пашинському, який, м‘яко кажучи, є не дуже популярною в медіапросторі персоною, спробою перекрити резонанс від безкінечних факапів ОП на фоні поступового падіння рейтингу та рівня довіри?

  І останнє.

  Не має жодного значення, подобається вам людина чи навпаки. Якщо ви здатні підтримати свавілля через особисту антипатію, ви ніколи не житимете нормально.

  Джерело: блог Сергія Іванова

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Леонід Ємець
  Леонід Ємець

  Народний депутат 7 і 8 скликань

  Леонід Швець
  Леонід Швець

  Журналіст

  Юрій Винничук
  Юрій Винничук

  Український письменник

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ