Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Батьківщина» заявила про можливий зрив виборів до ОТГ

  • Розсилка
  <p>Рішення ЦВК щодо призупинки об&rsquo;єднання у територіальні громади партія пояснила впливом президента</p>
<div></div> - «Батьківщина» заявила про можливий зрив виборів до ОТГ

  Рішення ЦВК щодо призупинки об’єднання у територіальні громади партія пояснила впливом президента

  Партія переконана, що влада намагається уникнути своєї поразки на виборах до ОТГ

  Заплановані на 23 грудня вибори у 34-х об’єднаних територіальних громадах можуть не відбутися через протидію влади. Про це заявила партія «Батьківщина».

  «Президент Порошенко руками підконтрольних йому депутатів, суддів та членів ЦВК намагається заблокувати проведення призначених на 23-те грудня виборів у 34-х об’єднаних територіальних громадах по всій країні», - йдеться у заяві, поширеній політичною силою.

  Там пояснили, що 2 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд Києва виніс ухвалу за поданням депутата Артема Вітка. Відповідно до неї було призупинено дії рішень місцевих рад про добровільне об’єднання у територіальні громади.

  Незважаючи на те, що рішення Адмінсуду не зобов’язувало ЦВК вчиняти будь-які дії, Центральна виборча комісія на своєму засіданні раптом вирішила скерувати документ до виборчих комісії на місцях, Держказначейства та обласних держаних адміністрацій. Цим ЦВК фактично зробила спробу заблокувати проведення виборів в 34 ОТГ, стверджує «Батьківщина».

  Партія вважає, що рішення ЦВК є спробою влади заблокувати вибори в громадах. Там пояснюють такі дії прагненням влади не допустити «найганебнішої» поразки представників БПП на виборах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ