Глава МЗС та посол України у США зустрілися з американськими сенаторами
У ході зустрічі обговорено актуальні питання взаємодії з Конгресом США, насамперед на напрямі подальшого посилення тиску на РФ
У четвер відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та посла України в США Валерія Чалого з головою комітету із закордонних відносин Сенату США Робертом Коркером та співголовою комітету Робертом Менендесом.
Про це повідомляється на сторінці українського посольства у Facebook.
«У ході зустрічі обговорено актуальні питання взаємодії з Конгресом США, насамперед на напрямі подальшого посилення тиску на РФ. Міністр закордонних справ України поінформував співрозмовників про актуальну ситуацію на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в Криму, а також щодо здійснюваних в Україні реформ», - йдеться у повідомленні.
З українського боку висловлено вдячність сенаторам за їхні численні законодавчі ініціативи, спрямовані на підтримку Української держави у протистоянні російській агресії.
Міністр закордонних справ окремо відзначив історичне рішення Сенату США про ухвалення резолюції з нагоди 85-х роковин Голодомору в Україні, у якій події 1932-1933 рр. визнано геноцидом українського народу.
«У контексті обговорення питань подальшої підтримки нашої держави Павло Клімкін підкреслив важливість законодавчого закріплення запропонованого Сенатом і Палатою представників збільшення обсягів допомоги Україні по лінії Державного департаменту, Пентагону та Агентства США з міжнародного розвитку у федеральному бюджеті Сполучених Штатів 2019 року», - резюмували у посольстві.
Напередодні Клімкін зустрівся зі спеціальним представником Державного департаменту США по Україні Куртом Волкером.
У програмі перебування Клімкіна у США передбачено проведення переговорів з державним секретарем Майклом Помпео, зустрічі з провідними американськими законодавцями, спілкування з представниками американського експертного середовища та інтерв’ю американським ЗМІ.
Як повідомлялося раніше, голова МЗС України та Міненерго США обговорили спільну протидію «Північному потоку-2».
Коментарі — 0